Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Suchedniowie

Wystawy

 

Zapraszamy na wystawę malarstwa

Sławomiry Jambor

     Zapraszamy na wystawę Sławomiry Jambor "Świętokrzyskie klimaty". Pani Sławomira jest geografem, przyrodnikiem oraz plastykiem. Promuje region świętokrzyski poprzez malowanie miniaturek krajobrazów i zabytków świętokrzyskich oraz aniołow świętokrzyskich. Jej ulubiona technika to akryl na drewnie. Należy do Stowarzyszenia Krearte oraz TPSP w Kielcach. Do obejrzenia wystawy zapraszamy w godzinach pracy biblioteki. 

  

 

 

Wystawa fotografiki

Jacek Cholewa

"Imagination nodes"

    Zapraszamy na wystawę fotografiki, którą 14 listopada w naszej bibliotece osobiście otworzył autor - Jacek Cholewa. Fotograf opowiedział o kulisach powstania swoich fotografii, a także o sposobie łączenia tradycyjnego zdjęcia z nowymi technikami komputerowymi.

 

 

 

Finisaż wystawy malarsta

Iwony Ambroszczyk

"Letnie impresje"

     W piątek, 10 listopada Iwona Ambroszczyk zakończyła swoją wystawę w naszej bibliotece. Finisaż wystawy autorka uświetniła loterią, w której można było wylosować jedną z prac pani Iwony. Spotkaniu towarzyszyła wspaniała atmosfera oraz emocje związane z udziałem w loterii.

 

 

 

Wystawa okolicznościowa "Suchedniowskie Steny"

z okazji 80. rocznicy produkcji oraz likwidacji

tajnej wytwórni broni w Zakładach Tańskich w Suchedniowie

Zapraszamy do obejrzenia wystawy

 

    Wystawa malarstwa Anny Sokołowskiej

    W dniu 30 czerwca 2023r. w naszej bibliotece odbył się wernisaż, otwierający wystawę malarstwa Anny Sokołowskiej. Wydarzenie uświetniła recytacja wierszy Krystyny Sokołowskiej.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy w godzinach pracy biblioteki.

 

WERNISAŻ WYSTAWY IWONY AMBROSZCZYK

"MOJE EUROKĄTKI"

 

  W piątek 24 marca 2023 roku w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Suchedniowie Iwona Ambroszczyk otworzyła wystawę swojego malarstwa pt. "Moje Eurokątki". Artystka łączy w swej pasji zamiłowanie do malarstwa i podróży, a jej obrazy są pamiątką, wspomnieniem z odwiedzonych miejsc.

   Zapraszamy do odwiedzania wystawy do 17 maja 2023 roku w godzinach pracy biblioteki.

 


 

   

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II

w Suchedniowie

zaprasza

na wystawę malarstwa  Iwony Ambroszczyk

pt.”Moje Eurokątki”

24 marca   -  17 maja  2023 roku

/Zapraszamy w godzinach otwarcia biblioteki/

Wernisaż wystawy dnia 24 marca 2023 r. o godz. 17.00

 

             Iwona Ambroszczyk-mieszka i pracuje w Końskich. Jest nauczycielką języka angielskiego w II Liceum Ogólnokształcącym. Z zamiłowania artystka. Jej ulubioną techniką jest pastel suchy oraz malarstwo na szkle. Cykl "Moje Eurokątki" łączy pasję malarstwa oraz podróżowania. Prace autorki prezentowane były na indywidualnych wystawach malarskich: Opatów (2016), Gabrielnia (2018), Ciekoty (2019), Kielce (2022), Inowłódz (2022), Końskie (2022) oraz na licznych wystawach zbiorowych i poplenerowych.   

       

 

 

Wystawa fotograficzna Krystyny Sasal

 

 

 

 

Finisaż wystawy malarsta

Iwony Ambroszczyk

"Letnie impresje"

     W piątek, 10 listopada Iwona Ambroszczyk zakończyła swoją wystawę w naszej bibliotece. Finisaż wystawy autorka uświetniła loterią, w której można było wylosować jedną z prac pani Iwony. Spotkaniu towarzyszyła wspaniała atmosfera oraz emocje związane z udziałem w loterii.

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny