Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Suchedniowie

Wystawy

    Wystawa malarstwa Anny Sokołowskiej

    W dniu 30 czerwca 2023r. w naszej bibliotece odbył się wernisaż, otwierający wystawę malarstwa Anny Sokołowskiej. Wydarzenie uświetniła recytacja wierszy Krystyny Sokołowskiej.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy w godzinach pracy biblioteki.

 

WERNISAŻ WYSTAWY IWONY AMBROSZCZYK

"MOJE EUROKĄTKI"

 

  W piątek 24 marca 2023 roku w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Suchedniowie Iwona Ambroszczyk otworzyła wystawę swojego malarstwa pt. "Moje Eurokątki". Artystka łączy w swej pasji zamiłowanie do malarstwa i podróży, a jej obrazy są pamiątką, wspomnieniem z odwiedzonych miejsc.

   Zapraszamy do odwiedzania wystawy do 17 maja 2023 roku w godzinach pracy biblioteki.

 


 

   

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II

w Suchedniowie

zaprasza

na wystawę malarstwa  Iwony Ambroszczyk

pt.”Moje Eurokątki”

24 marca   -  17 maja  2023 roku

/Zapraszamy w godzinach otwarcia biblioteki/

Wernisaż wystawy dnia 24 marca 2023 r. o godz. 17.00

 

             Iwona Ambroszczyk-mieszka i pracuje w Końskich. Jest nauczycielką języka angielskiego w II Liceum Ogólnokształcącym. Z zamiłowania artystka. Jej ulubioną techniką jest pastel suchy oraz malarstwo na szkle. Cykl "Moje Eurokątki" łączy pasję malarstwa oraz podróżowania. Prace autorki prezentowane były na indywidualnych wystawach malarskich: Opatów (2016), Gabrielnia (2018), Ciekoty (2019), Kielce (2022), Inowłódz (2022), Końskie (2022) oraz na licznych wystawach zbiorowych i poplenerowych.   

       

 

 

Wystawa fotograficzna Krystyny Sasal

 

 

,Dwa Światy" - wystawa fotograficzna Jacka Cholewy

  23. 10.  -  30.11. 2018 r.

      Prezentowany na wystawie projekt ,,Dwa Światy" powstał poprzez nałożenie na siebie dwóch obrazów na jednej klatce czarno-białego filmu. ,,Dwa Światy" zostały wykreowane w procesie ścierania się tego, co starannie przemyślane z tym, co chaotyczne i nieprzewidywalne.

Jacek Cholewa. Pochodzi z Krakowa, rocznik 1969, absolwent socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, fotograf - hobbysta, od sześciu lat mieszka na stałe w Suchedniowie. Fotografią zajmuje się od kilku lat. Skupia się przede wszystkim na technikach analogowych. Lubi eksperymentować, poszukujac ciekawych tematów i kreatywnych koncepcji twórczych.


  

Wystawa malarstwa Elżbiety Jabłońskiej
  16.05. - 16.06. 2018 r.

 

         Elżbieta Jabłońska - Urodziła się i mieszka w Starachowicach. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kielcach z 1984 r. - dział konserwacja rzeźby. W 2007 roku uzyskała dyplom Politechniki Radomskiej - Edukacja Artystyczna w zakresie działań multimedialnych. Uprawia malarstwo olejne i suchą pastelę.

  

  Wystawa prac Danuty Grabowskiej

02.10. - 27.10. 2017 r.

  Danuta Grabowska,od lat mieszkanka Suchedniowa. Swoja prace wykonuje techniką quillingu 

  

 

"Czar nici" - wystawa haftu
10.02. - 30.03. 2017 r.

„Czar nici" – to tytuł wystawy  Pani Wiesławy Moćko. Autorka prac jest mieszkanką Suchedniowa, czytelniczką naszej biblioteki. Jej pasją jest haft. Ten rodzaj sztuki stanowi dla pani Wiesławy rodzaj oderwania się od codziennych obowiązków, daje wytchnienie i spokój. Osiąga wspaniałe efekty wizualne dzięki szerokiej gamie kolorystycznej nici używanych do haftu. Każdy obraz sprawia jej wielką satysfakcję.


  

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny